Forum Serwera SliverMu

Forum Serwera SliverMu


#1 2010-05-24 12:42:50

Mospin

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 8
Punktów :   

Rekrutacja na GM

Otwieram Rekrutacje na GM gdyż szukam pomocy przy serwerze.Wymagam od takiej osoby przede wszystkim Lojalności i uczciwości.
GM powinien szanować graczy i lojalnie rozwiązywać spory między nimi.
GM nie wolno pomagać graczą



1.Nick
2.Ilość Godzin przegranych na serwerze.
3.Znajomość Komend.
4.Imie
5.wiek
6.Czy byłeś już kiedyś Gm jak Tak to gdzie.
7.Dlaczego chcesz zostać GM.
8.Co trzeba robić jak masz GM.
9.Kontakt.

Tylko 1 GM  jak narazie ma szansę sie dostać pod Uwagę będę brał Doświadczenie

Jeżeli zostaniesz GM już na zawsze będziesz należał do SliverTeam

I Pamiętaj Bądz sobą nie udawaj kogoś kim nie jesteś

Offline

 

#2 2010-05-24 13:31:24

 adrianjaro

Nowy użytkownik

6026469
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Rekrutacja na GM

Witajcie, na początku wypadało by się przedstawić. A więc mam na imię Adrian, mieszkam na podkarpaciu w okolicach Stalowej Woli. Edukuję się. W wolnych chwilach gram na komputrzerze. Interesuje się piłką nożna, grafika komputerowa i ogólnie wszystkim co związane z komputerem.



1. Nick : wazZzup
2. Ilość Godzin przegranych na serwerze : Nie mam pojęcia ile gram na tym serwerze, pozniewaz gram kiedy mam chwilke wolnego czasu.
3. Znajomość Komend : Każdy może wydrukować sobie i powiedzieć "Znam komendy", lecz ja znam te komendy które myśle, że sa mi niezbędne.
4. Imie : Adrian
5. Wiek : 16 - myślę, że tu wiek nie gra roli tylko zachwanie, kultura osobista.
6. Czy byłeś już kiedyś Gm jak Tak to gdzie : Tak, byłem - Zuo mu, Quo mu, ProTeam mu, Zdrada mu i wiele innych.
7. Dlaczego chcesz zostać GM : Chcę zostać GM'em ponieważ każdemu przyda sie pomoc. Jestem osoba która szybko nawiazuje kontakt z graczami, jestem uczciwy, zapoznalem sie z regulaminem. Mysle, że bedzie tu wiele lepszych kandytatów na GM'a lecz daje swoją propozycje by mieć jakieś szanse. Gdy zostałbym GM'em postarałbym się zapowiedz graniu nie fear play.
8. Co trzeba robić jak masz GM : Troszkę dziwne pytanie ale postaram się na nie odpowiedzieć. Gdy jest sie Game Masterem nalezy zapobiegac grze nie fear play,  spokojnie podchodzic do kazdej sprawy i byc wyrozumialym .
9. Kontakt : GG:6026469

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Ci którzy będą pisać podemną zapewe mają łatwiej, poznieważ moga się wzorować.
Pozdrawiam.
Adrian.

Ostatnio edytowany przez adrianjaro (2010-05-24 13:35:30)

Offline

 

#3 2010-05-24 14:23:41

Empire

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rekrutacja na GM

Krótko, zwięźle i na temat;p

1.Nick: Empire
2.Ilość Godzin przegranych na serwerze: kilka minut (nie gram na servach z dużym expem, jest to ważne, gdyż nie będe dodawał itemków na swoją postać)
3.Znajomość Komend: znam wszystkie komendy na tej wersji
4.Imie: Adrian
5.wiek: 16
6.Czy byłeś już kiedyś Gm jak Tak to gdzie: Tak byłem (VillageMU, KassMu, Mu Mini, BackMu, i kilka innych )
7.Dlaczego chcesz zostać GM: chce zostać gm'em, ponieważ lubie nowe wyzwania, server może mieć ze mnie wiele korzyści (pomoc adminowi i inne)
8.Co trzeba robić jak masz GM: rozstrzygać spore między graczami, pisać poprawnie po polsku, informować graczy o nowościach jakie zostają wprowadzone na server, zachowywać zawsze "zimną krew"
9.Kontakt. gg:10446741 , mail empire@gg.pl, pózniej nr telefonu

10(własny) W MuOnline gram od lata 2005roku więc mam duże pojęcie jak i doświadczenie w tej grze.

Liczę na  pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
                                                                                                              Z poważaniem Adrian(Empire)

Offline

 

#4 2010-05-24 16:59:17

Martyna

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja na GM

Myślę że narazie dam sobie spokój z przedstawianiem mojej osoby , ponieważ przyjdzie na to odpowiedni czas.


1.Nick: Martyna
2.Ilość Godzin przegranych na serwerze: Dużo ok. 5-6 h. Mam już wakacje więc nie będzie problemu z dłuższym przesiadywaniem.
3.Znajomość Komend: Idealna , nawet do nowszych wersji.
4.Imie: Martyna
5.Wiek: 19
6.Czy byłeś już kiedyś Gm jak Tak to gdzie: Tak byłam np. DarioMU, FighterMU <-- Pomagałam całkowicie technicznie z serwerem, AeonMu zagraniczny 100x exp i season 4, krótko na SoulMu wyrzucenie spowodowane maturą , i własny też mniej znany FlameMu. Bym wymieniła więcej , ale przydadzą się tylko te bardziej znane . Można ominąć "poboczne" serwery.
7.Dlaczego chcesz zostać GM: Chcę zostać GM , ponieważ pomoc jest bardzo przydatna którą oferuję . Mogę pomagać w serwerze , w jakimkolwiek problemie związanym z Tymi sprawami. Oferuję także wyrozumiałość ,sprawiedliwość dla każdego gracza i zawsze pomogę oraz rozpatrywanie każdej mojej decyzji(chodzi o to że nie podejmuję pochopnych decyzji).Posiadam dużę doświadczenie co jest plusem. Nie reaguje na wulgaryzmy w moją stronę co sprawia też że nie wpływa to na moją decyzję .
8.Co trzeba robić jak masz GM: Nie reagować źle na wulgaryzmy w swoją stronę(w stronę GM) . Nie DC'ować bez powodu graczy. Reagować na każdą sprawę nie zależnie czy to przyjaciel czy nie. Roztrzygać sprawę do końca i sprawiedliwie , a także dbać o dobro graczy .I jeszcze najważniejsze , nie rozdawać itemów lub różnych inny pomocy innym graczom lub nawet sobie. I ciągłą obecność na forum. I naprawdę jestem uczciwą osobą
9.Kontakt:21750935

Ostatnio edytowany przez Martyna (2010-05-24 17:21:21)

Offline

 

#5 2010-05-24 19:03:32

pionner

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rekrutacja na GM

1.Nick: pionner

2.Ilość Godzin przegranych na serwerze. tutaj kilka minut, ale ogólnie MU już dobre kilka lat (nie pamiętam dokładnie, ale zacząłem przed 2005-2006)

3.Znajomość Komend. Znam

4.Imię Alek

5.wiek 16

6.Czy byłeś już kiedyś Gm jak Tak to gdzie. Tak, przez chwilę, serw KadMu, niestety padł po kilku tygodniach, ale nie z mojej winy- admin nie miał kasy na utrzymanie. Byłem też adminem kilku pomniejszych serwerów OGame, jeśli się to liczy(wszak pytanie nie dotyczyło tylko MU).

7.Dlaczego chcesz zostać GM. Chcę pomagać graczom, mam spore doświadczenie w grze, dużo wolnego czasu i jeszcze więcej chęci

8.Co trzeba robić jak masz GM. No więc należy pilnować porządku na serwie(raczej oczywiste), nie rozdajemy itemów na prawo i lewo, jesteśmy (a przynajmniej staramy się ;p) być miłym i uprzejmym, ale gdy trzeba surowym i sprawiedliwym

9.Kontakt. GG: 776616; aqq: pionner@aqq.eu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ryk.pun.pl www.wiedzmin11.pun.pl www.golf4.pun.pl www.amforum.pun.pl www.shamannking.pun.pl